پراکنده نویسی

خدا

 

این متن پراکنده نویسی هست و از هر دری.

.

چند شب پیش بنیامین تو اینستاگرامش یه فیلمی گذاشته بود که یه کیک تولد بود و شمع 29 سالگی همسر مرحومش و دختر کوچولویی که می یاد و شمع مامان رو فوت میکنه. همون شب هم داشتم شاهگوش می دیدم و پدری که تصادف کرده و پسر بچه ای که خیره به عکس پدره و مداحی که میخونه با اینکه سریالش طنز زیاد داره ولی یه دل سیر گریه کردم و تا صبحش اصلا خوب نخوابیدم و به دختر کوچولویی فکر می کردم که الان چندین روزه مامان نداره.

چی بگم.خدا خودش بزرگه.

.

عکاسی رو با موبایل به صورت جدی شروع کردم و عکسهای خوبی هم گرفتم و چندتا عکسام هم تو یه سر رسید چاپ شدن.وقتی هم که با حمید ازدواج کردم بیشتر از عکاسی اطلاعات پیدا کردم و دوربین خوبی هم برام خرید ولی عکاسی با موبایل یه لذت دیگه داره برام.چیزی که داشتم فراموشش می کردم و حالا با وجود اینستاگرام و گوشی جدیدم دوباره اون ذوق داره بر می گرده.

.

خیلی دوست داشتم کلاس شیرینی پزی برم که نشد و حالا عزم خودم رو جزم کردم که هرطوری شده خودم یاد بگیرم یه دوتا وبلاگم پیدا کردم که خیلی خوبن اینقدر خوب و ساده توضیح دادن که آدم دلش میخواد شیرینی و کیک بپزه ولی خب فیلتر هستن و باید با فیلتر شکن دید وبلاگاشون رو.

.

من چون کارم با کامپیوتر و اینترنت هست وسط کار از طریق اینوریدر یه سری به وبلاگها و سایتهای خبری مورد علاقم می زنم و گاهی هم نظر می نویسم که این نظر گذاشتن به ندردت هست خواننده ی خاموش خیلی وبلاگها هستم ولی فکر کنم از چند روز دیگه همون چندتا نظر رو هم نتونم بزارم چون کارم خیلی خیلی زیاد شده و اگر بخوام انجامش بدم و به کارهای خونه و بازی و رسیدگی به امیررضا برسم باید از نت گردی هام کم کنم.

.

تو فکر درست کردن یه عروسک چرم دیگه هستم و از وقتی یه وبلاگی رو پیدا کردم که نمدهای رنگی می فروشه دل تو دلم نیست که کی وقت کنم و سفارش بدم و چندتا عروسک انگشتی خودم برای امیررضا بدوزم دنیای نمدهای رنگی خیلی زیباست.

.

اینم مخاطب خاص داره: 

تو که با دیدن اسم من حالت بد میشد دیگه حالت بد نمیشه می یای و نوشته های اینجا رو میخونی.

.

میخواستم صفحه نظرات رو ببندم گفتم شاید یه وقتی کسی کاری داشته باشه یا سوالی داشته باشه. از طریق ایمیل میخونم.

.

هنوزم می دونم بعضی ها برای شنیدن آهنگ این وبلاگ این صفحه رو باز می کنن به همین خاطره دلم نمی یاد برش دارم.

.

اینم یه عکس که با گوشیم برای اینستاگرامم گرفتملبخند

.

همین.

/ 0 نظر / 25 بازدید